Regeneracja elektroniki po pożarze

Regeneracja elektroniki po pożarze

Tylko szybka i profesjonalna regeneracja sprzętu pozwala na minimalizacje kosztów i daje gwarancje sukcesu.

Regeneracja elektroniki po pożarze – warto działać szybko.

Regeneracja elektroniki po pożarze lub zalaniu. Inżynierowie z firmy RAMID w ekspresowym czasie przystąpią do oceny stanu zniszczeń a następnie ocenią możliwość wykonania regeneracji elektroniki lub innego sprzętu który ucierpiał w wyniku pożaru lub zalania. Dzięki naszym mobilnym dyżurnym ekipą czas od zaistnienia zdarzenia do podjęcia działań możemy zredukować do minimum.

Zastosowane układy scalone w urządzeniach elektronicznych są bardzo czułe. Powstałe w wyniku pożaru sadze wnikają w głąb urządzeń, często są zasysane przez wentylatorki w urządzeniach i osadzają się na płytkach i innych układach scalonych powodując ich kontaminacje. Pozostawione w tej formie zanieczyszczenia powodują wzrost oporności elektrycznej układów i mogą doprowadzić w krótkim czasie do awarii urządzenia.

Regeneracja sprzętu po pożarze polega na dokładnym zdemontowaniu urządzenia a następnie na jego precyzyjnym oczyszczeniu.

Nasza firma wykonuje czyszczenie stosując unikatową technologie czyszczenia na mokro w komorach ultradźwiękowych w specjalnym roztworze. Skład chemiczny roztworu czyszczącego jest każdorazowo dobierany przez zespół chemików z firmy RAMID. Bezpośrednio po kąpieli płytki i układy scalone są osuszane próżniowo. Po osuszeniu sprzęt jest składany i sprawdzany przez techników. Wykonana w ten sposób regeneracja elektroniki gwarantuje długą żywotność sprzętu.