Restytucja

Usuwanie skutków pożarów

Usuwanie skutków pożarów przez firmę Ramid to czyszczenie po pożarach, osuszanie po zalaniach, ozonowanie po pożarze. Restytucja mienia Ramid.

Posiadamy najnowszy sprzęt, pracujemy wg wysokich standardów zgodnie z obowiązującymi przepisami, posiadamy certyfikat PN-EN ISO 9001:2008 oraz NATO

Służymy swoją pomocą 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu w zakresie ekspertyzy budynków, terenów, restytucji po pożarach, zalaniach. Nasza firma zajmuje się również usuwaniem azbestu i rekultywacją gruntu.

CZYSZCZENIE PO POŻARZE

CZYSZCZENIE PO POŻARZE

Czyszczenie po pożarze to żmudny i pracochłonny proces. Firma Ramid posiada zaplecze techniczne, sprzęt, środki i doświadczenie do podjęcia akcji interwencyjnych w zakresie usuwania skutków pożarów, usuwania sadzy, usuwania wody gaśniczej, usuwania związków chemicznych, odgruzowania a tym samym wyburzania pogorzeliska, porządkowania terenu po pożarach.
OZONOWANIE PO POŻARACH

OZONOWANIE PO POŻARACH

Firma RAMID świadczy usługi profesjonalnego odświeżania, dezynfekcji i oczyszczania powietrza po pożarach przy zastosowaniu najnowszych metod ozonowania. Posiadamy najmocniejsze generatory ozonu każdy o mocy 30`000 mg/h każdy.
OSUSZANIE PO ZALANIACH

OSUSZANIE PO ZALANIACH

RAMID wykonuje pełen pakiet usług związanych z osuszaniem po zalaniach. Nasza oferta stworzona została w odpowiedzi na zidentyfikowane potrzeby Klientów oraz dopasowana do ich indywidualnych potrzeb. Dysponujemy najbardziej zaawansowanymi technologicznie osuszaczami. Gwarantujemy skuteczność wykonanych prac.
POGOTOWIE EKOLOGICZNE - RAMID CARE

POGOTOWIE EKOLOGICZNE - RAMID CARE

Nasze wieloletnie doświadczenie, pozwala podjąć się akcji ratowniczej na każdym etapie, od wstępnego zdiagnozowania do całkowitego usunięcia zdarzenia ekologicznego. Ekipa serwisowa firmy składają się z fachowców specjalizujących się w zagadnieniach “ratownictwo ekologiczne”.